Ficner-Ogonowska Anna „Krok do szczęścia”

„Krok do szczęścia” autorstwa Anny Ficner-Ogonowskiej to doskonała kontynuacja powieści „Alibi na szczęście”, która od chwili swojej premiery trafiła na listy najchętniej sprzedających się książek ostatniego kwartału 2012r. Nowa pozycja pisarki wydaje się powtórzyć sukces poprzedniej lektury i sięgnąć półek bestsellerów w największych polskich księgarniach.

Krok do szczęściaKrok do szczęścia to historia pełna emocji, obok której trudno przejść obojętnie. Kobieta, która jest bohaterką powieści mierzy się każdego dnia z trudnościami dnia codziennego i chociaż w ciągu ostatnich kilku lat zaznała wiele cierpienia, żalu i tęsknoty, postanawia ułożyć swoje życie na nowo. Okazuje się jednak, że zapomnienie o przeszłości jest trudniejsze niż mogła się tego spodziewać, a rozczarowanie wraca do niej w najmniej spodziewanych momentach.

Hania, bo tak na imię głównej bohaterce z czasem znajduje uczucie, którego nie jest w stanie zagłuszyć nawet najtrudniejsza przeciwność. Cierpliwość pozwala jej przelatywać nad kłodami, jakie podsuwa pod jej nogi los i w końcu sięga po to o czym zawsze marzyła.

VN:F [1.9.20_1166]
Ocena książki: 3.0/3 (1 ocena)
Ficner-Ogonowska Anna "Krok do szczęścia", 3.0 out of 3 based on 1 rating

Polecamy także:

Kategoria ogólna dla tej książki: Obyczaj

Tematyka:

RSSRecenzje użytkowników (4)

Dodaj komentarz | Adres Trackbacka

 1. g.k. pisze:

  ?Krok do szczęścia? to książka pełna ciepła i pozytywnej energii. Dzięki niej od razu poprawił mi się humor:) Polecam każdemu, kogo dopada jesienna depresja lub czuje nadchodzący spadek formy. Nie znałam wcześniej tej autorki, od teraz z niecierpliwością czekam na jej kolejne tytuły.

 2. GRETA pisze:

  Anna Ficner-Ogonowska doskonale wie, w jaki sposób pisać książki, aby trafić do serca odbiorcy! W głownej bohaterce wiele czytelniczek będzie mogło odkryć znajome koleje losów, z którymi również musiały się zmierzyć na swojej ścieżce życia. Zawsze chętnie przeczytam książki napisane przez tą autorkę.

 3. Barbara pisze:

  Zawsze to powtarzam, że książki Ficner-Ogonowskiej to literatura kobieca w najlepszym wydaniu. Autorka potrafi stworzyć znakomite kreacje bohaterów, którzy przypadną do gustu nawet okazjonalnym czytelnikom. ?Krok o szczęścia? to ksiązka, która urzekła mnie specyficznym klimatem ? warto samemu się przekonać o jej wyjątkowości!

 4. T? pisze:

  ?Krok od szczęścia? zajmuje honorowe miejsce na mojej półce, co w moim przypadku oznacza tylko jedno ? niedługo znowu wrócę do lektury:) To jedna z książek, które można czytać od nowa, aby jeszcze raz przeżyć świat oczami głównych bohaterów. Z przyjemnością pożyczam ją swoim znajomym:)

Zostaw recenzje