Kocham bohaterów

kocham-bohaterow-b-iext26831255Kocham Bohaterów to książka, która idealnie wpisuje się w linię pozycji typowo obyczajowych, które poruszają problem codziennego życia, w którym jak zawsze pojawiają się jakieś problemy. Podobnie dzieje się w życiu głównej bohaterki, która musi radzić sobie z tymi problemami, które zaczynają ją otaczać.

Główni bohaterowie trafiają na zasypaną śniegiem wyspę, na której będą musieli sobie poradzić tylko we dwoje. Zima, która ich czeka ma być wyjątkową. Oboje znają się od wielu lat, jednak dopiero teraz spotykają się w takiej scenerii i takiej sytuacji. Jaką ją rozwiążą? Bohater przede wszystkim znany jest jako osoba, która jest nieprzewidywalna, zna tysiąc sposobów na morderstwo. Bohaterka zawsze pogodna potrafi rozśmieszać jak nikt inny. Jak sobie poradzą w takiej niecodziennej sytuacji?

Czy bohater się zmienił, czy dalej trzeba się go obawiać? Książka z tonu pozycji obyczajowych, którą czyta się bardzo dobrze i z wielką przyjemnością. Niezależnie od płci książka powinna się podobać, dlatego można spokojnie po nią sięgnąć, gdy poszukuje się dobrej na wolne wieczory literatury. Jest to książka, która nie zmusza do jakiś wyjątkowych przemyśleń czy analiz, ale znajdziemy w niej pewną dozę psychologicznej analizy życia ludzkiego.

VN:F [1.9.20_1166]
Ocena książki: 0.0/3 (0 ocen)

Zobacz pozostałe bestsellery na naszej stronie:

Kategoria ogólna dla tej książki: Obyczaj

RSSRecenzje użytkowników (0)

Adres Trackbacka

Zostaw recenzje