Juventus Turyn

juventus-turyn-b-iext24804738Tomasz Lipiński wprowadza do sprzedaży kolejną książkę z serii traktujących na temat najbardziej znanych klubów piłkarskich na całym świecie. Tym razem do ręki dostajemy książkę, w której poznajemy najbardziej utytułowany włoski klub.

Juventus Turyn powszechnie określany jako Stara Dama to klub, który w Polsce ma bardzo wielu fanów, dlatego taka monografia jest bez wątpienia dla nich niezwykle cenną propozycją. Książką przedstawia wyjątkową historię tego włoskiego klubu, podnosi temat jego historii również z Polskim wątkiem w postaci Zbigniewa Bońka. Ciekawa książka, którą powinni posiadać wszyscy miłośnicy tego zespołu. Wiele ciekawostek, o których możecie nie wiedzieć, a które dotyczą historii Waszego ukochanego klubu. Monografia sięga oczywiście lat współczesnych, opisuje ostatnie osiągnięcia Juventusu, który nie jest już jednak tak wielką siłą w europejskiej piłce jak jeszcze kilkanaście lat temu.

Droga na szczyt, problemy z korupcją – to wszystko jest mocno opisywane w przygotowanej przez Lipińskiego książce. Tak jak wspomnieliśmy jest to lektura obowiązkowa dla wszystkich miłośników tego klubu i wskazana dla tych, którzy interesują się piłką nożną, bowiem Juventus Turyn to solidna część historii piłki nożnej, dlatego warto o niej wiedzieć nieco więcej czytając takie monografię jak ta.

VN:F [1.9.20_1166]
Ocena książki: 0.0/3 (0 ocen)

Zobacz pozostałe bestsellery na naszej stronie:

Kategoria ogólna dla tej książki: Biografie i dokumenty

RSSRecenzje użytkowników (0)

Adres Trackbacka

Zostaw recenzje