Jodi Picoult „Z innej bajki”

Jodi Picoult to amerykańska pisarka. Na swojej liście ma kilka bestsellerów, uznawana jest więc za jedną z najzdolniejszych współczesnych autorek. Do tej pory autorka napisała 21 powieści. Wśród nich znalazły się takie tytuły jak na przykład „Krucha jak lód”, „W naszym domu”, „Linia życia”, „Pół życia”, „Zagubiona przeszłość” czy też „Drugie spojrzenie”.

Niektóre z jej powieści zostały zekranizowane. Na wielkim ekranie pojawiły się powieści „W imię miłości”, „Cała prawda” oraz „Bez mojej zgody”. Czy taki sam sukces odniesie najnowsza powieść autorki? Drugiego kwietnia 2013 roku premierę miała miejsce powieść „Z innej bajki”. Książka ta jest bardzo ważnym przełomem w karierze autorki, gdyż do tej pory jej powieści skierowane były do bardziej dojrzałych czytelników.

Teraz autorka zdecydowała się napisać powieść dla młodzieży. Czy młodzież, tak samo jak starsi czytelnicy zaakceptują i polubią Jodi Picoult? Z pewnością tak, gdyż powieść ta opowiada o miłości, jak to bywa w książkach – oczywiście z bardzo dobry, niemal bajkowym zakończeniem.

Z innej bajki na empik.com >>

VN:F [1.9.20_1166]
Ocena książki: 3.0/3 (1 ocena)
Jodi Picoult "Z innej bajki", 3.0 out of 3 based on 1 rating

Zobacz pozostałe bestsellery na naszej stronie:

Kategoria ogólna dla tej książki: Dla młodzieży

RSSRecenzje użytkowników (3)

Dodaj komentarz | Adres Trackbacka

  1. Krystyna pisze:

    Przy tej książce można się naprawdę wzruszyć. Romantyczne historie zawsze rozbudzają moją wyobraźnię, więc wiedziałam, że od razu pokocham ?Z innej bajki?. Książka jest utrzymana w nieco innym stylu niż poprzednie pozycje autorki, ale to w ogóle nie rzutuje na jej wartość, z czystym sumieniem mogę ją polecić!

  2. betka pisze:

    Jodi Picoult mogłabym czytać godzinami! To naprawdę dobra pisarka, każda jej książka jest sukcesem. Nie każdy autor może się poszczycić tyloma bestsellerami, więc chociażby z tego powodu warto poświęcić na lekturę swój wolny czas. Ze swojej strony mogę polecić właśnie ?Z innej bajki?, tak na dobry początek, aby poznać autorkę.

  3. Anka pisze:

    To jedna z moich ulubionych pisarek, zresztą uwielbiają ją także moje koleżanki. Nic dziwnego, ona potrafi pisać w taki sposób, aby dotrzeć do serca każdego odbiorcy, za co należy się jej szczery ukłon. Fajnie, że pisze też książki dla młodzieży, bo chyba mało jest wartościowych pozycji dla nieco młodszego odbiorcy.

Zostaw recenzje