Jeżycjada powraca!

Małgorzfeblikata Musierowicz jest z wykształcenia grafikiem i w czasie studiów planowała ilustrować książki. Jeszcze nie przypuszczała, że stanie się jedną z najważniejszych współczesnych pisarek, zwłaszcza jeśli chodzi o literaturę dla młodzieży. Kiedy jednak zaczęły pojawiać się jej dzieła literackie, szybko stało się oczywistym, że pióro jest znacznie lepszym tworzywem dla niej, niż farby czy ołówki.

?Feblik? potocznie określany jest mianem 21 tomu Jeżycjady, czyli nieformalnego cyklu powieści obyczajowych, którego wspólnym mianownikiem jest nie tyle jakiś pojedynczy bohater czy nawet miejsce, ale jest nim raczej wyjątkowy klimat. Wszystkie książki Jeżycjady charakteryzują się pozytywnym humorem, radością życia i ciepłem, emanuje z nich pozytywna energia, której nie sposób ukryć. Podejmowane tematy są raczej lekkie, ale takie, które dla młodego człowieka są jak najbardziej życiowymi.

W ?Febliku? czytelnik otrzymuje de facto kontynuację ?Wnuczki do orzechów?. Jeśli ktoś czytał tą książkę, nie trzeba mu przybliżać fabuły, a jeśli ktoś nie miał okazji, powinien zacząć właśnie od tej pozycji. Jak zwykle jednak należy się spodziewać licznych i nagłych zwrotów w fabule oraz oczekiwać nieoczekiwanego.

VN:F [1.9.20_1166]
Ocena książki: 0.0/3 (0 ocen)

Zobacz pozostałe bestsellery na naszej stronie:

Kategoria ogólna dla tej książki: Dla młodzieżyKomediaObyczaj

Tematyka:

RSSRecenzje użytkowników (0)

Adres Trackbacka

Zostaw recenzje