Katarzyna Berenika Miszczuk „Ja, potępiona”

„Ja, potępiona ” to kolejna powieść młodej, utalentowanej pisarki, która zadebiutowała w wieku 15 lat pozycją „Wilka” wydaną w 2006r. Nowa książka została ciepło przyjęta przez zagorzałych czytelników sagi i chociaż od jej premiery minęło zaledwie kilka dni – „Ja potępiona” znika z półek błyskawicznie, sięgając gablotki z najlepszymi bestsellerami 2012r.

Ja potępionaW Ja, potępiona poznajemy dalsze historie byłej diablicy, której po raz kolejny autorka komplikuje losy. Głównym zwrotem w powieści wydaje się być scena, kiedy dziewczyna spostrzega na płycie chodnikowej Tartaru biały krzyżyk. Pewna swoich możliwości i sukcesu po tym jak pozbyła się boskich przywilejów, pokochała Beletha, a jej główny przeciwnik trafił za kraty anielskiego więzienia, nie spodziewa się, że jej historia może potoczyć się zupełnie inaczej. Do tej pory miała spokój o jakim zawsze marzyła.

Z książki czytelnik dowiaduje się czy jej brat Charon wskaże dziewczynie wyjście z tragicznego labiryntu, czy Hitler wykorzysta ją do objęcia w Podziemiach władzy absolutnej i czy Wiktorii uda się w końcu pojednać z diabłem Belethem.

VN:F [1.9.20_1166]
Ocena książki: 3.0/3 (1 ocena)
Katarzyna Berenika Miszczuk "Ja, potępiona", 3.0 out of 3 based on 1 rating

Polecamy także:

Kategoria ogólna dla tej książki: Dla młodzieży

Tematyka:

RSSRecenzje użytkowników (1)

Dodaj komentarz | Adres Trackbacka

  1. robi pisze:

    nawet ciekawa książka, choć na początku bałem się, że będzie gorsza od ?Wilka? ? jak się okazało, zupełnie niepotrzebnie. Autorka najwyraźniej jest w świetnej formie, bo kolejny raz zafundowała czytelnikom sporą dawkę emocji. Z ogromnym trudem przerywałem czytanie, nie mogąc się doczekać dalszych wydarzeń.

Zostaw recenzje