Ja inkwizytor – historia w której Jezus schodzi z krzyża

ja-inkwizytor-kosciany-galeonJacek Piekara to pisarz fantasy, który ma na swoim koncie wiele naprawdę bardzo dobrych tytułów. Jego książki cieszą się sporym zainteresowaniem bardzo często z tego względu, że autor stara się tam przygotowywać ciekawe pomysły na samą treść. I podobnie jest w przypadku książki ?Ja inkwizytor, Kościany galeon. Jest to naprawdę interesująca książka, w której Jezus Chrystus schodzi z krzyża i decyduje się na okrutną zemstę na swoich oprawcach. W ten sposób wzmacnia swój Kościół i czyni go niezniszczalnym.

Taka forma treściowa jest naprawdę zaskakująca i może wzbudzić dużo kontrowersji. Sięgając jednak po książkę musimy pamiętać o tym, że jest to twórczość fantasy i z tego względu rzeczywiście musimy się liczyć z tym, że autor stara się stawiać tezy, która mają zaskakiwać i ściągać czytelników.

Dla miłośników książek fantasy ten tytuł rzeczywiście może być interesujący między innymi dlatego, że książka w pewnej mierze będzie jak alternatywna wersja historii i będzie w stanie wzbudzić większe zainteresowanie czytelników. Wydawać się może, że właśnie takie książki, których treść jest jakaś wyjątkowa, w których autor stawia alternatywne wersje jest najciekawsza dla czytelnika i będzie w stanie wzbudzać największe zainteresowanie. Warto przeczytać!

VN:F [1.9.20_1166]
Ocena książki: 0.0/3 (0 ocen)

Zobacz pozostałe bestsellery na naszej stronie:

Kategoria ogólna dla tej książki: Fantastyka

Tematyka:

RSSRecenzje użytkowników (0)

Adres Trackbacka

Zostaw recenzje