Historia herosów

tron-z-czaszekPeter Brett swoją silną pozycję na rynku książek fantasy zdobył sobie w roku 2008 gdy pojawiła się jego książka Malowany Człowiek, która stała się naprawdę interesującym tytułem i bardzo szybko zdobyła na popularności. Następnie starał się on oczywiście przygotowywać kolejne książki, które mogłyby powtórzyć sukces tego pierwszego tytułu ale niestety również z tym było. Obecnie dostajemy początek nowej sagi Tron z Czaszek. Księga 1.

Książka oczywiście jest utrzymana w tradycyjnym stylu powieści fantasy i w ten sposób jej autor stara się budować swoją pozycję na rynku książek. Obecnie taka tematyka jaką podejmuje w tej książce ogólnie budzi zainteresowanie, dlatego można oczekiwać, że również ta jego książka będzie się dobrze sprzedawać.

Tron z Czaszek to próba połączenia książek fantasy z różnymi wątkami, które mogą niekiedy kojarzyć się nam z historycznymi. Okazuje się, że Peter Brett radzi sobie z tym doskonale i jego książki rzeczywiście są na doskonałym poziomie, gdy będzie się patrzyło właśnie z takiej perspektywy. Czy ten nowy tytuł będzie w stanie zbudować sobie odpowiednią silną pozycję na rynku przekonamy się prawdopodobnie w ciągu kilku następnych miesięcy, jednak lista miłośników książek fantasy dobrze mu wróży.

VN:F [1.9.20_1166]
Ocena książki: 0.0/3 (0 ocen)

Zobacz pozostałe bestsellery na naszej stronie:

Kategoria ogólna dla tej książki: Fantastyka

Tematyka:

RSSRecenzje użytkowników (0)

Adres Trackbacka

Zostaw recenzje