Groza i milczenie

sleboda_kuzminscyBohaterami książki pod tytułem ?Śleboda? są dwie kontrowersyjne postacie, pierwsza z nich to Anna Serafin, dla której wizyta w górach miała być jedynie wypoczynkiem i odskocznią od codziennego życia w Krakowie, druga to miejscowy dziennikarz ? Sebastian Strzygoń. Innymi bohaterami są rodowici przedstawiciele gór wraz ze swymi indywidualnymi osobowościami.

Ta podhalańska powieść kryminalna to wyjątkowa kompozycja spokoju i wybuchowości, która przejawia się w zaprezentowaniu różnych osobowości i charakterów, jak również w zwartej akcji i ciągłym budowaniu napięcia u czytelnika.

Anka Serafin odnajduje w lesie trupa. Tak zaczyna się kryminał, w którym główna bohaterka zostaje wmieszana w śledztwo kryminalne. Sama także angażuje się w poszukiwaniach prawdy i chce rozwiązać zagadkę, która dopiero rysuje swój zarys. W śledztwie na własną rękę pomaga jej miejscowy dziennikarz Sebastian Strzygoń, razem szukają odpowiedzi na trudne pytania – kto i dlaczego zabija w Murzasichlu.

Można pogratulować Kuźmińskim ? autorom trzeciej już z kolei książki, albowiem napisali dla polskiego społeczeństwa czytelniczego naprawdę dobry kryminał. Miejmy nadzieję, że ?Śleboda? zyska kontynuację, a losy bohaterów będą dalej prezentowane w kolejnych tomach kryminalnych powieści.

VN:F [1.9.20_1166]
Ocena książki: 0.0/3 (0 ocen)

Polecamy także:

Kategoria ogólna dla tej książki: KryminałSensacja

Tematyka:

RSSRecenzje użytkowników (0)

Adres Trackbacka

Zostaw recenzje