Grobowiec z ciszy

grobowiec-z-ciszy-b-iext26373376Kryminał rodem ze Skandynawii to obecnie na rynku literackim produkt naprawdę pożądany, który sprzedaje się doskonale. Dlatego w naszych księgarniach pojawia się również tłumaczony na język polski Grobowiec z ciszy.

Jest to książka utrzymana w stylu skandynawskich kryminałów, między innymi dlatego sprzedaje się tak dobrze i cieszy tak dużym zainteresowaniem czytelników, którzy byli między innymi miłośnikami książek Nesbo. Główna bohaterka książki wraca do Sztokholmu po wielu latach. Jej pojawienie się uruchamia następującą po sobie lawinę wydarzeń, w ramach których dzieje się wiele zła. Pojawiają się kolejne morderstwa, których wytłumaczenie pociąga za sobą wiele trudności.

To główna bohaterka okazuje się być częścią całej zagadki. Opowieść kryminalna, która oparta na całej rodzinnej sadze buduje napięcie od samego początku aż do ostatniej strony książki. Czyta się rzeczywiście doskonale, z dużym napięciem tak jak powinno to się dziać przy każdym kryminale. Jest to rzeczywiście interesująca książka, którą z ręką na sercu można polecić wszystkim miłośnikom kryminałów. Autor, który ma za sobą już wiele ciekawych pozycji i tym razem był w stanie trafić w gust wielu czytelników, którzy chętnie sięgają po tą książkę.

VN:F [1.9.20_1166]
Ocena książki: 0.0/3 (0 ocen)

Zobacz pozostałe bestsellery na naszej stronie:

Kategoria ogólna dla tej książki: KryminałSensacja

RSSRecenzje użytkowników (0)

Adres Trackbacka

Zostaw recenzje