Graj w zielone

zielone-koktajle-365Po tą książkę sięgnęłam nie przez przypadek. Od dawna bowiem interesuję się zdrowym żywieniem i staram się prowadzić zdrowy tryb życia. Gdy zobaczyłam ten tytuł pierwszy raz, pomyślałam, że to coś dla mnie. I nie zawiodłam się.

W książce naprawdę znajduje się 365 przepisów. Na każdy dzień inny. Rzeczywiście inny. Jestem w szoku, że aż tyle ciekawych połączeń można stworzyć. I, co bardzo ważne, są to połączenia, które przygotowuje się bardzo łatwo. A produkty, których używają autorzy z łatwością można znaleźć na naszym rynku. Nie jest więc to kolejna pozycja z serii, tylko dla bogatych, ale pozycja, która może być inspiracją dla każdego.
To, co mnie urzekło w tej książce to sposób, w jaki autorzy opowiadają o koktajlach. Po raz pierwszy spotkałam się z tak szczegółowym omawianiem połączeń różnych składników, pod kątem tego, co z czym i dlaczego. Te wyjaśnienia posłużą mi w przyszłości nie tylko przy robieniu koktajli, ale też na przykład przy przygotowywaniu sałatek.

Na każdą porę roku inne. Doskonale wykorzystujące produkty sezonowe. Te przepisy naprawdę podbiły moje serce. A wszystkie rady pozwoliły jeszcze skuteczniej realizować plan zdrowego żywienia. I, z czego jestem bardzo zadowolona, widać już pierwsze efekty.

VN:F [1.9.20_1166]
Ocena książki: 0.0/3 (0 ocen)

Zobacz pozostałe bestsellery na naszej stronie:

Kategoria ogólna dla tej książki: KuchniaPoradniki

RSSRecenzje użytkowników (0)

Adres Trackbacka

Zostaw recenzje