Gabryel A. J. „Facet na telefon”

„Facet na telefon” autorstwa Gabryela A. J. to jedna najbardziej kontrowersyjnych pozycji jakie pojawiły się na październikowych półkach sklepowych. Od chwili premiery książkę przeczytały już przeszło 2 mln czytelniczek, co stawia tę literaturę erotyczną wśród bestsellerów ostatnich miesięcy.

Facet na telefon„Facet na telefon” to powieść, która powstała na podstawie prywatnych zapisków na blogu polskiego żigolaka. Adam jest doskonale zbudowanym, wysportowanym i wsłuchanym w potrzeby kobiet mężczyzną, który za pieniądze spełnia wszystkie scenariusze erotyczne o jakich marzą kobiety. W książce poznajemy doskonałego kochanka, jego  niepozorne klientki oraz wszystkie wrażenia jakie towarzyszyły głównemu bohaterowi przez kilka ostatnich lat w branży. Alicja, Barbara, Edyta, Marta i Julia, to kobiety, które z pozoru nie czują gorzkiego posmaku zdrady, ale czy na pewno?

Książka to nie tylko powieść o charakterze erotycznym, ale także osobiste lustro faceta, który do tej pory poza obsesją, fantazją nie widział niczego innego. Czy seks to tylko profesja Adama, a może ważna część spełnienia życiowego?

VN:F [1.9.20_1166]
Ocena książki: 3.0/3 (1 ocena)
Gabryel A. J. "Facet na telefon", 3.0 out of 3 based on 1 rating

Polecamy także:

Kategoria ogólna dla tej książki: Literatura erotyczna

Tematyka:

RSSRecenzje użytkowników (1)

Dodaj komentarz | Adres Trackbacka

  1. Beatka pisze:

    ?Facet na telefon? to jak dla mnie literatura erotyczna w tej najlepszej odsłonie. Lubię czasem rozluźnić się przy tego typu powieściach. Książka zmusza czytelnika do refleksji, więc nie jest to tylko pusta fabuła o erotycznym charakterze. Na pewno spodoba się amatorkom Pięćdziesięciu twarzy Greya;)

Zostaw recenzje