Lackberg Camilla „Fabrykantka aniołków”

„Fabrykantka aniołków” to kolejna, ósma z kolei powieść Camilli Lackberg, której głównymi bohaterami ponownie są: policjant Hedstrom oraz pisarka: Erica Falk. Tradycyjnie już dla powieści autorki – narracja jest prowadzona w przeszłości i teraźniejszości, by w końcu połączyć się w jednym wątku.

Fabrykantka aniołówU podstaw książki Fabrykantka aniołków leży historia zaginięcia pewnej rodziny w trakcie Świąt Wielkanocnych. Po latach do tajemniczej miejscowości – Fjallbacki wraca Ebba, która powoli stara się odkryć co leży u podstaw tej kryminalnej intrygi. Powieść Lackberg odkrywa także życiowe perypetie Ericki i jej rodziny oraz policjantów badających tę sprawę sprzed lat. „Fabryka aniołków” to pozycja, która na nowo zaskakuje czytelnika, nie pozwala oderwać się od kolejnych stron i nie zawodzi czytelnika na żadnej płaszczyźnie.

Książka jest doskonałą lekturą dla osób, które szukają przyjemnego, lekkiego kryminału z mocnym wątkiem fabularnym na co wskazuje rosnące zainteresowanie w księgarniach. „Fabrykantka aniołków” to pozycja, która zdobyła serca tysięcy czytelników w całej Europie.

VN:F [1.9.20_1166]
Ocena książki: 2.3/3 (3 ocen)
Lackberg Camilla "Fabrykantka aniołków", 2.3 out of 3 based on 3 ratings

Polecamy także:

Kategoria ogólna dla tej książki: Kryminał

Tematyka:

RSSRecenzje użytkowników (3)

Dodaj komentarz | Adres Trackbacka

  1. Anna F. pisze:

    Pewnie będę w mniejszości czytelników, ale pierwsza część serii średnio mi się podobała. W tej jednak akcja jest o wiele ciekawsza i z mojego punktu widzenia działa to na plus dla całej powieści. Fajnie, że autor nie porzucił poprzedniej stylistyki i dalej wszystko toczy się w nieco tajemniczych okolicznościach.

  2. Pawel pisze:

    Cóż za intrygujący tytuł, nie sposób przejść obok niego obojętnie:) Rzeczywiście, moją uwagę przyciągnęła ciekawie prowadzona narracja, fajnie że autorka zdecydowała się na tak oryginalny ?zabieg?. Dzięki temu nie jest to tylko kolejny kryminał, a bardzo interesująca książka, która zachwyca nie tylko treścią, ale i formą.

  3. danka pisze:

    Nie lubię ciężkich kryminałów, w których leje się morze krwi, a sam czytelnik ani przez chwilę nie może zaznać spokoju. Ta książka jest pod tym względem zupełnie inna, a mimo to nic nie traci z kryminalnego charakteru. Wielkie brawa dla autorki, że potrafiła stworzyć tak oryginalną fabułę.

Zostaw recenzje