Ewa Chodakowska „Rok z Ewą Chodakowską”

Pomówmy teraz o książce, która raz na zawsze zmieniła życie wielu kobiet. Jest to ?Rok z Ewą Chodakowską? ? książka pełna wskazówek, ćwiczeń, opisów diety i tym podobne. Jedno, co możemy stwierdzić to na pewno to, iż kobiety przechodzą niesamowitą metamorfozę po wprowadzeniu wskazówek z książki w swoje życie. To nie tylko ćwiczenia ? to również nauka pozytywnego patrzenia na świat, optymizmu oraz pasji. Jeżeli chcemy żyć właśnie w ten sposób ? książka jest jakby stworzona specjalnie dla nas.

Autorzy, Ewa Chodakowska i jej narzeczony, Kavoukis Lefteris, spisali się na medal. Każdy z nich dał coś od siebie. Dzięki temu powstała książka przeznaczona dla każdej kobiety, bez względu na jej wiek. Jest to odpowiedź na potrzeby z ich strony ? każda chce wyglądać pięknie, ale nie każda wie, jak taką zachciankę wprowadzić w życie. Dzięki tej książce będziemy już wiedzieć, jak dalej postępować w naszym życiu.

Na czym polega książka ?Rok z Ewą Chodakowską? Przede wszystkim opiera się ona na filozofii życiowej instruktorki. Uważa ona bowiem, że dzięki aktywności fizycznej jesteśmy w stanie rozwinąć się pod wieloma względami ? duchowo, emocjonalnie, umysłowo. W książce zawarta jest motywacja do osiągnięcia tego celu, trening, racjonalne odżywianie. Małymi krokami możemy sprawić, że w naszym ciele zajdzie trwała zmiana, a my zmienimy się zarówno na zewnątrz, jak i od wewnątrz. Każde ćwiczenie jest bardzo szczegółowo opisane, opatrzone nawet zdjęciami, idealnie obrazującymi ich wykonanie.

Do kupienia w empik.com: www.empik.com/rok-z-ewa-chodakowska-chodakowska-ewa-kavoukis-lefteris,p1080667639,ksiazka-p

VN:F [1.9.20_1166]
Ocena książki: 3.0/3 (1 ocena)
Ewa Chodakowska "Rok z Ewą Chodakowską", 3.0 out of 3 based on 1 rating

Zobacz pozostałe bestsellery na naszej stronie:

Kategoria ogólna dla tej książki: Poradniki

RSSRecenzje użytkowników (4)

Dodaj komentarz | Adres Trackbacka

 1. anka pisze:

  Dostałam tę książkę niedawno na urodziny i się z nią nie rozstaję! Ewa Chodakowska pomogła mi zrozumieć samą siebie, dzięki niej już wiem, na czym tak naprawdę polega istota efektywnego treningu. Polecam każdej kobiecie, które chce zadbać o swój wygląd, nie tracąc przy tym racjonalizmu.

 2. Basia pisze:

  Ewa Chodakowska znakomicie sprawdza się jako trenerka, a jej diety są po prostu najlepsze! Brakowało kogoś takiego, kto potrafiłby naprawdę poruszyć tłumami kobiet. Obecnie chyba każdy już zna Ewę, i bardzo dobrze! Dzięki tej rozpoznawalności może dotrzeć do wielu nowych odbiorców, którzy wraz z nią zaczną dbać o swoją formę.

 3. ola pisze:

  Ewa to moja idolka, naprawdę ta kobieta zmieniła życie wielu z nas, podpisuje się pod tym obiema rękami. Cieszę się, że wciąż nie może narzekać na brak popularności, na którą jak najbardziej zasługuje. Mam nadzieję, że jeszcze długo będzie prowadzić dla nas efektywne treningi, mało kto potrafi tak zachęcić do ćwiczeń, jak ona.

 4. Wiesia pisze:

  Ćwiczę z Ewą już od jakiegoś czasu i muszę przyznać, że już widać pierwsze efekty. Czekałam na tego typu książkę, która pomoże mi uwierzyć we własne siły i w to, że mogę zmienić swoje życie na lepsze. Ewa ma charyzmę, tylko ona potrafi przemówić do tak wielu kobiet. Naprawdę ją podziwiam i chętnie kupię następnę książki.

Zostaw recenzje