Drugi brzeg

drugi-brzeg-b-iext24810979Wymarłe miasto Prypeć, które miało być atomowym Rajem dla mieszkańców ZSRR oraz Ukraińskiej Socjalistycznej Republiki stało się miejscem, w którym swoją narrację w książce Drugi Brzeg prowadzi Michał Gołkowski. Jest to kolejna z jego pozycji książek Fantasy, które cieszą się dużym zainteresowaniem i sprzedają się całkiem nieźle.

Tym razem znów trafia w gust miłośników Fantasy, gdyż książkę bardzo dobrze się czyta. Jest to swego rodzaju połączenie znanego, realnego świata, który staje się jednak miejscem zupełnie innym od tego jakim miało być. Wszystko to generuje różnice, których nie da się pokonać. Autor wprowadza w wymarłym świecie miasta Prypeć swoje wątki, które już są całkowicie oderwane od rzeczywistości i dlatego książka staje się typową pozycją fantasy.

Miłośnicy książek Gołkowskiego na pewno będą zadowoleni z nowej pozycji Drugi Brzeg. Książka odnosi się do znanych z wcześniejszych powieści bohaterów, którzy tym razem przechodzą jeszcze dalej, gdyż wchodzą na drugi brzeg rzeki. Tam czeka ich masa niebezpieczeństwa, od świata, który stał się zupełnie innym od tego jakim był planowany w czasach, gdy miasto było zamieszkane. Jak sobie z nimi poradzą bohaterowie? Czy pokonają problemy? Na ten temat stara się pisać Gołkowski wprowadzając oczywiście do książki masę własnych wątków o fantastycznym charakterze.

VN:F [1.9.20_1166]
Ocena książki: 0.0/3 (0 ocen)

Zobacz pozostałe bestsellery na naszej stronie:

Kategoria ogólna dla tej książki: Fantastyka

RSSRecenzje użytkowników (0)

Adres Trackbacka

Zostaw recenzje