Driven. Tom 2. Fueled. Napędzani pożądaniem

driven-tom-2-fueled-napedzani-pozadaniem-b-iext27961299Driven. Tom 2. Fueled. Napędzani pożądaniem to kolejny tytuł przygotowany przez Bromberg, który wpisuje się w nurt bardzo popularnej obecnie literatury erotycznej. Książka jest już drugim tomem znanej historii i kontynuuje tą linię, z którą mogliśmy się spotkać w poprzednich częściach.

Rzeczywiście bardzo dobrze czyta się tą książkę. Jest to romans, który przede wszystkim skierowany jest do Pań. Pojawiające się tam wątki erotyczne dodają całej książce nieco więcej pikanterii i czynią ją wyjątkową. Pożądanie czy miłość, takie pytania zadają sobie bohaterzy w recenzowanej książce. Wydaje się, że to właśnie pożądanie w nich zwycięża i jest czynnikiem, który kieruje ich życiem. To właśnie pożądanie ich zmienia i sprawia, że muszą walczyć ze sobą i swoimi zachowaniami.

Książka, która spodoba się przede wszystkim kobietom, które lubią czytać romanse, które dodatkowo okraszone są wątkami erotycznymi. Poza tym nie jest to książka, która wznosi się na wyżyny literackiego kunsztu, dlatego niestety nie spodoba się osobom, które szukają czegoś ciekawszego a przede wszystkim na wyższym poziomie literackim. To typowa książka do poduszki, przy której nie trzeba zbyt wiele myśleć a można liczyć na to, że pojawiające się wątki okażą się porywające.

VN:F [1.9.20_1166]
Ocena książki: 0.0/3 (0 ocen)

Zobacz pozostałe bestsellery na naszej stronie:

Kategoria ogólna dla tej książki: Literatura erotyczna

RSSRecenzje użytkowników (0)

Adres Trackbacka

Zostaw recenzje