Driven. Tom 1. Namiętność silniejsza niż ból

driven-tom-1-namietnosc-silniejsza-niz-bol-b-iext26564594Driven. Tom 1. Namiętność silniejsza niż ból to kolejna książka, która wpisuje się w ton książek o erotycznym charakterze, które cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem w ostatnich kilku latach. Wyraźnie można zauważyć, że takie książki sprzedają się bardzo dobrze, dlatego autor wpisał się w ton, który sprawdza się doskonale.

Ta książka przedstawia nam historię dwóch podobnych osób, które wydawałoby się, że ze względu na swoje trudne charaktery nigdy się do siebie nie zbliżą. Staje się jednak inaczej. Zarówno silna i zdecydowana główna bohaterka jak i też przystojny i otrzymujący zawsze to co chce bohater stają na swojej drodze i łączy ich wyjątkowe pożądanie i namiętność. Książka, która czyta się bardzo dobrze, trzyma w napięciu, przygotowane ma ciekawe opisy erotyczne, które zainteresują miłośników książek utrzymanych w tonie romansów.

Wszyscy szukający dobrej lektury powinni być zadowoleni z tej książki, gdyż naprawdę jest dobrze przygotowana i warto po nią sięgnąć. Oczywiście ze względu na wątki typowo romantyczne, najlepiej będą czuły się przy tej książce kobiety. Jednak z tego względu, że przyjmuje ona również formę erotyczną na pewno mogą sięgać po nią również mężczyźni, którzy lubią taką literaturę.

VN:F [1.9.20_1166]
Ocena książki: 0.0/3 (0 ocen)

Zobacz pozostałe bestsellery na naszej stronie:

Kategoria ogólna dla tej książki: Literatura erotyczna

RSSRecenzje użytkowników (0)

Adres Trackbacka

Zostaw recenzje