Dogrywka

dogrywka-b-iext27141798Miłośnicy sportu z wielkim zaciekawieniem czytają wszystkie książki, która traktują na temat ich ulubionych dyscyplin. Do takich książek zaliczyć można między innymi pozycję Dogrywka, którą przygotował Ian Ridley i Mark Halsey.

Jest to relacja przygotowana przez sędziego, który przez ponad 20 lat sędziował mecze w najwyższej klasie rozgrywkowej w Anglii. Jego praca przyniosła mu wiele znajomości z największymi gwiazdami piłki oraz najbardziej słynnymi menadżerami piłkarskimi na świecie. Specjalnie dla czytelników odsłania on kulisy piłkarskich spotkań na najwyższym szczeblu opowiadając między innymi o sztuczkach piłkarzy ich zachowaniach czystej oraz nieczystej grze.

Pasjonująca opowieść, która została opisana w niezwykle ciekawy sposób, dzięki czemu czyta się ją doskonale. Można powiedzieć, że książka Dogrywka to rzeczywiście pasjonująca opowieść dla wszystkich miłośników piłki nożnej. Na pewno nie będziecie zawiedzeni, jeśli po nią sięgnięcie. Czyta się bardzo dobrze, książka jest interesująca i odkrywa wiele spraw, o których prawdopodobnie nie mieliście do tej pory pojęcia. Za kulisami piłka nożna wygląda nieco inaczej niż w telewizji a sędzia musi poskromić 22 dorosłych mężczyzn, którzy walczą o zwycięstwo.

VN:F [1.9.20_1166]
Ocena książki: 0.0/3 (0 ocen)

Zobacz pozostałe bestsellery na naszej stronie:

Kategoria ogólna dla tej książki: Biografie i dokumenty

RSSRecenzje użytkowników (0)

Adres Trackbacka

Zostaw recenzje