DIABeLskO FANTAStYczne

diablo-wojna-grzechuDiablo Wojna Grzechu Tom2 to już seria, która jest dobrze znana i cieszy się rzeczywiście zainteresowaniem wśród miłośników tego rodzaju literatury.

Przede wszystkim bardzo ciekawa fabuła tych książek sprawiła, że Richard Knaak był w stanie skutecznie zainteresować masę czytelników.

Jego książki również Tom 2 serii Smocze Łuski to bardzo dobrze przygotowana książka, którą można przeczytać z wielkim zainteresowaniem. Wszystko jest tam przygotowane jak w najlepszych książkach fantasy. Jedynie właśnie trzeba się przygotować na to, że jest to książka fantasy a więc ma ona swoją specyfikę i ta kwestia koniecznie musi być wzięta pod uwagę. W ten sposób możemy oczekiwać, że książka Smocze Łuski trafi przede wszystkim w gust przeciętnego czytelnika książek fantasy, który lubi pewne dodane wątki historyczne, które osadzają tą nieprawdopodobną historię w świecie, który może nam kojarzyć się bardziej jako historyczny niż jako abstrakcyjny nowoczesny świat.

Książka jednak jako taka jest dobrze i starannie zrealizowana, dlatego może się spodobać przeciętnemu czytelnikowi literatury fantasy, który będzie chciał właśnie po taką książkę sięgnąć.

VN:F [1.9.20_1166]
Ocena książki: 0.0/3 (0 ocen)

Zobacz pozostałe bestsellery na naszej stronie:

Kategoria ogólna dla tej książki: Fantastyka

Tematyka:

RSSRecenzje użytkowników (0)

Adres Trackbacka

Zostaw recenzje