David Baldacii „Krytyczny Moment”

Dzisiaj kilka słów na temat dzieła Davida Baldaciiego zatytułowanego „Krytyczny moment”. Cała ta książka to nic innego jak tylko znakomite potwierdzenie tego, że praca agentów odpowiedzialnych za ochronę polityków jest ciekawym tematem. A przy okazji, jeśli tgemat ten trafi w ręce dobrego pisarza- takiego jakim jest David Baldacii to może to być naprawdę dobrym materiałem na pasjonujący thriller. I właśnie tak jest w tym przypadku. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej na temat tego o czym właściwie jest ta książka.

Mamy dwójkę głównych bohaterów. Połączyło ich przede wszystkim to, że swojego czasu pracowali jako agenci Secret Service. Jest to agencja rządowa, a wcześniej wspomnieni bohaterowie byli odpowiedzialni za ochronę kandydatów na prezydenta USA. No i tak niefortunnie się złożyło, że w odstępie ośmiu lat utracili swoich podopiecznych- co złamało karierę pierwszego bohatera. Sean King (bo o nim mowa) odszedł ze służby po tym, jak Clyde Ritter zginął z rąk zamachowca, którego zabił- ale jednak nie mógł się pogodzić z zaistniałą sytuacją. Drugi z bohaterów, właściwie bohaterka nazwana Michelle Maxwell nie chce skończyć podobnie jak poprzednik. W konsekwencji czego postanawia na własną rękę odszukać porwanego Johna Bruno.

Co dalej? Czym jeszcze może zaskoczyć ?Krytyczny Moment?? Para dochodzi do wniosku, że tylko i wyłącznie dzięki połączeniu swoich sił mają szansę na rozwikłanie zagadki zniknięcia Johna Bruno, która okazuje się być powiązaną z wcześniejszym zamachem na Clyde’a Rittera.  Przy okazji czytelnik ma szansę śledzić rozwój wzajemnych relacji pomiędzy parą głównych bohaterów- co jest niezwykle miłym wątkiem szczególnie dla damskiej części czytelników.  Świetna, lekka i bardzo wciągająca lektura- zachęcam do przeczytania.

Do kupienia w empik.com: www.empik.com/krytyczny-moment-baldacci-david,p1080597394,ksiazka-p

VN:F [1.9.20_1166]
Ocena książki: 3.0/3 (1 ocena)
David Baldacii "Krytyczny Moment", 3.0 out of 3 based on 1 rating

Zobacz pozostałe bestsellery na naszej stronie:

Kategoria ogólna dla tej książki: Sensacja

RSSRecenzje użytkowników (1)

Dodaj komentarz | Adres Trackbacka

  1. Basia T. pisze:

    Super propozycja na długie zimowe wieczory! Nie mogłam się oderwać od fabuły, która do samego końca trzyma w napięciu. Osobiście uwielbiam książki o charakterze sensacyjnym, a ten tytuł w stu procentach sprostał moim oczekiwaniom. Autor stworzył ciekawe kreacje bohaterów, co dodatkowo wciągnęło mnie w akcję.

Zostaw recenzje