Kotowski Krzysztof „Czas czarnych luster”

„Czas czarnych luster” autorstwa Krzysztofa Kotowskiego to pasjonujący thriller, który jest kontynuacją losów Kapłana i zarazem pozycją zamykającą znakomitą trylogię. Po tę doskonale nakreśloną historię sięgnęło już kilkuset czytelników w całym kraju, co jest niezwykłym wynikiem od chwili premiery z początku października. Tym razem Wilecki dociera do dowodów odkrywających tajemnicę śmierci Lorenta, Haiku i naukowca.

Czas czarnych lusterCzas czarnych luster to kontynuacja losów obdarzonego nadprzyrodzoną zdolnością pamięci byłego księdza i profesjonalnej zabójczyni – Haiku.

W premierowej odsłonie autor przybliża czytelnikowi postać tajemniczego chłopca, którego od śmierci ratują główni bohaterowie. Lorent i Haiku trafiają na nieodkrytą dotąd przez człowieka wyspę, po czym znikają bez śladu. Sprawę stara się rozwiązać Bogdan Wilecki, przeszukując okolice w poszukiwaniu swoich przyjaciół – mężczyzna z czasem trafia na trop Błękitnej Księgi i przekonuje się, że portal przenoszący duszę do nowego wymiaru czasowego rzeczywiście istnieje. Pytań na temat niewyjaśnionego zniknięcia Lorenta i Haiku jest jednak znacznie więcej.

VN:F [1.9.20_1166]
Ocena książki: 3.0/3 (2 ocen)
Kotowski Krzysztof "Czas czarnych luster", 3.0 out of 3 based on 2 ratings

Polecamy także:

Kategoria ogólna dla tej książki: Sensacja

Tematyka:

RSSRecenzje użytkowników (3)

Dodaj komentarz | Adres Trackbacka

  1. Michał B. pisze:

    Ostatnia część nie przypadała mi specjalnie do gustu. Trochę za dużo fantazji.

  2. Aneta pisze:

    Nawet nie wiecie jak mi się podobało. Tak się przywiązałam do tych bohaterów, że chciałabym aby jednak może „obudziły ich chociaż raz głosy zza wodospadów…” A czytając ja się na zmianę śmiałam i wzruszałam, na koniec się popłakałam gdy Indianin modlił się na końcu do Diosuage (nie pamiętam jak to się pisze :)

  3. Wojciech pisze:

    ?Czas Czarnych Luster? to jedna z bardziej interesujących książek, jakie ostatnio przeczytałem. Można ją podsumować jako doskonały thriller, który do ostatniej strony trzyma czytelnika w napięciu. Przypadła mi do gustu przede wszystkim atmosfera tajemniczości, dzięki czemu śledzenie akcji jest jeszcze przyjemniejsze.

Zostaw recenzje