Carte Blanche

carte-blanche-b-iext27979420Jacek Lusiński w książce Carte Blanche stara się nam przedstawić wyjątkową historię nauczyciela, który stara się ukrywać przed uczniami, że traci wzrok, gdyż nie chce stracić pracy oraz chce przygotować swoją młodzież do zdania matury. W kinach mieliśmy film o takim samym tytule, z główną rolą Andrzeja Chyry.

Został on bardzo dobrze przyjęty przez krytykę. Książka poszerza historię wyjątkowego nauczyciela. Podobnie jak w przypadku innych pozycji również i tym razem książka okazuje się być dużo lepszą niż film i dlatego rzeczywiście warto po nią sięgać. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do tego, by skorzystać z przygotowanej pozycji. Książka sprzedaje się bardzo dobrze mimo, że pojawiła się na rynku nie tak dawno. Jest to doskonała opowieść o walce z samym sobą oraz staraniach, które mają przynieść dobro dla ważnych dla nas osób.

Nauczyciel, który jest bardzo przywiązany do swoich uczniów stara się dać im możliwie to co najlepsze. Tak właśnie buduje się jego siła w walce z pogarszającym się wzrokiem. Poświęcenie, które daje uczniom, by przygotować ich do matury jest wyjątkowym i godnym pochwały. Powieść należy zaliczyć do literatury faktu, gdyż bezpośrednio odnosi się do życia prawdziwego bohatera, który faktycznie żył.

VN:F [1.9.20_1166]
Ocena książki: 0.0/3 (0 ocen)

Zobacz pozostałe bestsellery na naszej stronie:

Kategoria ogólna dla tej książki: Obyczaj

RSSRecenzje użytkowników (0)

Adres Trackbacka

Zostaw recenzje