Byłem gitarzystą Niemena

bylem-gitarzysta-niemena-b-iext25996808Tomasz Jaśkiewicz oraz Witold Górka przygotowali dla nas ciekawą książkę, która traktuje na wiele tematów. Byłem Gitarzystą Niemena to opowieść, która odnosi się do wielu istotnych spraw i stara się je w sposób klarowny przytoczyć współczesnemu czytelnikowi.

To książka naprawdę wyjątkowa, która powinna znaleźć się w rękach każdego miłośnika naszego genialnego wokalisty. Tym razem relacje o nim samym oraz o jego życiu otrzymujemy z ust osoby, która należała do jego zespołu. Tym samym ta relacja staje się jeszcze bardziej wyjątkowa. Powinna dawać wiele ciekawych przemyśleń, gdy przedstawi życie artysty z innej perspektywy niż do tej pory mogliśmy o nim słyszeć. Autor poza tym odnosi się do swojej roli, gitarzysty w latach, które były czasem gitary. Zachodnio Rock and Roll opanowały również nasz rodzimy muzyczny rynek, dlatego grający na gitarze mogli budować swoją pozycję, tworzyć swoją legendę.

Grając z takim człowiekiem jak Niemiec autor książki mógł się doskonalić u boku muzycznego geniusza. Na koniec książka to również opowieść o wyjątkowej historii naszego kraju. Traktuje na temat okresu, w którym daleko było do wolności. PRL, w którym tworzył gitarzysta Niemena naznaczył i zmienił jego życie w sposób niesamowity, trudny do jednoznacznego określenia, jednak autor i na temat stara się nieco więcej powiedzieć.

VN:F [1.9.20_1166]
Ocena książki: 0.0/3 (0 ocen)

Zobacz pozostałe bestsellery na naszej stronie:

Kategoria ogólna dla tej książki: Biografie i dokumenty

RSSRecenzje użytkowników (0)

Adres Trackbacka

Zostaw recenzje