Busem przez świat. Wyprawa pierwsza

busem-przez-swiat-wyprawa-pierwsza-b-iext6175488Pięciu facetów kupuje zrujnowanego busa i wyrusza nim na podróż przez cały świat. Bez wątpienia brzmi jak żart bądź też marzenia niepoprawnych optymistów. Jednak stało się to rzeczywistością i obecnie możemy już sięgać po książki, które opisują te wyjątkowe wyprawy.

Karol Lewandowski proponuje nam książkę Busem przez świat. Wyprawa pierwsza. Jest to opis wyjątkowego wyjazdu, w którym rozsypujący się bus ruszył z grupą pięciu zapalonych przyjaciół w kierunku Gibraltaru. I rzeczywiście tam dotarł, mimo psującej się skrzyni biegów, marnych osiągów dojechał do celu, a przyjaciele w ten sposób pokazali, ze marzenia mogą się spełnić tylko trzeba tego chcieć. Książka, która opisuje tą wyprawę to rzeczywiście fajna pozycja, która doskonale się czyta i niesie za sobą wiele ciekawych informacji między innymi na temat krajów, które po drodze odwiedzali bohaterowie wyprawy. Dla miłośników wyjątkowej literatury podróżniczej powinna to być pozycja obowiązkowa.

Można mieć rozpadający się samochód, kilka rzeczy ze sobą i to wystarczy by spełniać marzenia. W czasie podróży nie trzeba pięciogwiazdkowych hoteli – wystarczy jedynie łąka ze świeżą zieloną trawą, coś do picia i zjedzenia. A do tego kilka bliskich sobie osób, które razem dadzą sobie radę w czasie takiej wyjątkowej wyprawy i razem dotrą do celu.

VN:F [1.9.20_1166]
Ocena książki: 0.0/3 (0 ocen)

Zobacz pozostałe bestsellery na naszej stronie:

Kategoria ogólna dla tej książki: Podróże

RSSRecenzje użytkowników (0)

Adres Trackbacka

Zostaw recenzje