Bridget Jones. Szalejąc za facetem

bridget-jones-szalejac-za-facetem-b-iext24670698Bridget Jones to bohaterka książek Helen Fielding, która bardzo szybko zdobyła sobie popularność. Kobiety z niecierpliwością czekały na kolejną porcję przygód tej nieco nierozgarniętej, dziwnej bohaterki, która ciągle szuka dla siebie prawdziwej miłości.

Książka Bridget Jones. Szalejąc za facetem to już trzecia pozycja dotycząca tej bohaterki. Mimo, że autorka dość długo nad nią pracowała książka niczym wielkim nas nie zaskakuje. Trafia bez wątpienia w gust tych czytelniczek, które były zachwycone poprzednimi perypetiami tej bohaterki. Jej życiowy cel nadal się nie zmienia i jemu stara się podporządkować swoje życie. Poszukiwanie miłości idealnej utrudniają jednak dzieci, gdyż bohaterka ma już dwójkę potomstwa. Dlatego w nieco komediowy sposób, podobnie jak w poprzednich częściach autorka stara się opisywać jej życiowe perypetie.

Książkę czyta się bardzo dobrze, po raz kolejny jest to rzeczywiście udana pozycja, którą można innym polecić. Warto wspomnieć, że jest to oczywiście literatura przede wszystkim kobieta i do kobiet swoją książkę kieruje autorka. Podobnie jak w poprzednich książkach również teraz historia Bridget Jones to książka, która ma rozluźnić i pozwolić na kilka miłych chwil przy lekturze. Niezależnie od tego czy czytaliście już wcześniej dotyczące jej poprzednie historię warto sięgnąć po tą książkę, jeśli szukacie czegoś lekkiego.

VN:F [1.9.20_1166]
Ocena książki: 0.0/3 (0 ocen)

Zobacz pozostałe bestsellery na naszej stronie:

Kategoria ogólna dla tej książki: Obyczaj

RSSRecenzje użytkowników (0)

Adres Trackbacka

Zostaw recenzje