Antyporady nie od parady!

dzien-dobry-jestem-z-kobryMarię Czubaszek można określić mianem mistrzyni czarnego humoru, sarkazmu i ciętej riposty. Dziennikarka wciąż zaskakuje nas pogodą ducha, pomysłami, dystansem do siebie i otaczającej nas rzeczywistości. Jest nie tylko telewizyjną komentatorką bieżących wydarzeń, które ocenia zawsze z przymrużeniem oka, ale i artystką kabaretową, która w komediowym serialu – ?Spadkobiercach? – stworzyła wyjątkową kreację seniorki rodu.

Tym razem wydaje kolejną książkę. Znów jest to pozycja, którą warto poznać. Zaskakuje sam tytuł, który idealnie opisuje Panią Marię i jej poglądy ? ?Dzień dobry, jestem z kobry, czyli jak stracić przyjaciół w pół minuty i inne antyporady?. Czytelnicy jej felietonów wiedzą czego można się spodziewać ? błyskotliwych tekstów, specyficznego humoru, ironii i gorzkiej prawdy o szarej rzeczywistości.

Najnowsza książka Czubaszek jest odskocznią od książek celebrytów, blogerów i samozwańczych mistrzów pióra. Autorka nie pisze o zdrowym stylu życia, byciu trendy i fit. Nie słodzi, nie owija w bawełnę, ale pokazuje jak czerpać radość i śmiać się z absurdów codzienności. Opowiada historie ze swojego życia, te rodzinne, zmyślone i te podpatrzone w medialnych kręgach. Udowadnia, że nie tylko idealni, piękni ludzie mogą zawojować świat.

VN:F [1.9.20_1166]
Ocena książki: 0.0/3 (0 ocen)

Zobacz pozostałe bestsellery na naszej stronie:

Kategoria ogólna dla tej książki: Biografie i dokumentyKomediaPoradniki

Tematyka:

RSSRecenzje użytkowników (0)

Adres Trackbacka

Zostaw recenzje