Alicja w kranie Zombi

alicja-i-uczta-zombi?Alicja i uczta zombie? to jedna z propozycji książek dla młodzieży. Z pewnością wiele osób zdziwi tytuł, który wydaje się być raczej mało młodzieżowy. Mimo to książka, która jest częścią całego cyklu, cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Również w Polsce nie brakuje szalonych nastolatek, które po prostu zakochały się w Alicji ? głównej bohaterce serii.

?Alicja i uczta zombie? to już czwarty tom przygód książki o Alicji, w której tle znajdują się zombie. Tym razem jednak na pierwszy plan wysuwa się nie sama Alicja, ale Szron oraz Milli. Szron to chłopak, który oddaje się cierpieniu po śmierci swojej ukochanej. Milla jest natomiast tą, która za śmierć miłości Szrona odpowiada.

Książka napisana jest niebanalnym językiem. Jest naprawdę bardzo dosadna, a opisy niezwykle obrazowe. To właśnie z tego powodu wiele osób może uważać, że niekoniecznie jest to książka dla młodzieży. Bo czyż główny bohater raczący się whiskey to naprawdę dobry motyw w książce młodzieżowej? Trzeba jednak pamiętać, że współczesna młodzież wie znacznie więcej niż nam się wydaje, a często sama również nieraz próbowała alkoholu. Książka to świetny pomysł na to, aby zachęcić zbuntowaną nastolatkę do czytania.

VN:F [1.9.20_1166]
Ocena książki: 0.0/3 (0 ocen)

Zobacz pozostałe bestsellery na naszej stronie:

Kategoria ogólna dla tej książki: Dla młodzieżyFantastyka

Tematyka:

RSSRecenzje użytkowników (0)

Adres Trackbacka

Zostaw recenzje