Alfabet Suworowa

alfabet-suworowa-b-iext28184187Wyjątkowa książka Wiktora Suworowa, który cieszy się wśród polskich czytelników dużą popularnością. Tym razem przygotowuje książkę, która skierowana jest bezpośrednio do naszych rodaków. W ramach Alfabetu Suworowa poznajemy jego zdanie na temat grupy osób, które miały istotny wpływ na losy świata, a także losy Polski.

Opisywane historie dotyczą osób zarówno ze świata, jak i z Rosji oraz Polski. Jest to wyjątkowy autor, którego książki sprzedają się w Polsce doskonale. Tym razem podejmuje tematykę, która również powinna zainteresować jego wcześniejszych czytelników. Do tej pory skupiał się na aspektach związanych bezpośrednio z historią. I tym razem ich nie pomija. Do książki dołączony jest również wywiad rzeka, który przeprowadzony został przez polskiego kontrowersyjnego autora książek ?Pakt Ribbentrop-Beck? oraz ?Obłęd 44?.

W tym wywiadzie można poznać Suworowa z nieco innej strony. Przedstawia on swoją wyjątkową historię a także odnosi się do tematyki historycznej przedstawiającej wyjątkowe sądy na temat działań Hitlera i Stalina. Obowiązkowa pozycja dla wszystkich, którzy czytali i cenili wcześniejsze książki Suworowa, bez wątpienia i ta pozycja przypadnie im do gustu i przeczytają ją z przyjemnością.

VN:F [1.9.20_1166]
Ocena książki: 0.0/3 (0 ocen)

Zobacz pozostałe bestsellery na naszej stronie:

Kategoria ogólna dla tej książki: Biografie i dokumenty

RSSRecenzje użytkowników (0)

Adres Trackbacka

Zostaw recenzje