RSSArchiwum dla Luty, 2013

Erika Leonard „Nowe oblicze Greya”

Erika Leonard „Nowe oblicze Greya”

„Nowe oblicze Greya” to trzecia i ostatnia część trylogii „Pięćdziesiąt odcieni”, która w Stanach Zjednoczonych wywołała niemałe poruszenie wśród czytelniczek. Tylko w samej Ameryce sprzedało się już 15 mln egzemplarzy spod pióra Eriki Leonard.

Sylvia Day „Płomień Crossa”

Sylvia Day „Płomień Crossa”

„Płomień Crossa” to powieść z gatunku pogranicza sensacji i erotyki, a przy tym kontynuacja doskonałego tytułu amerykańskiej pisarki o tytule „Dotyk Crossa”. Premierowa książka Sylvii Day to pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów spragnionych historii o pożądaniu, uczuciu i rozpalającej do białości intrydze.

Sofie Sarenbrant „Zamiast ciebie”

Sofie Sarenbrant „Zamiast ciebie”

„Zamiast ciebie” autorstwa Sofie Sarenbart to doskonały w swoim gatunku kryminał, który jest kontynuacją „36. tygodnia”. Nowa książka szwedzkiej pisarki to historia, która powraca do korzeni wydarzeń z Brantevik, gdzie szesnaście lat temu w niewielkim miasteczku zaginęła kobieta w ciąży.

Mark Owen „Niełatwy dzień”

Mark Owen „Niełatwy dzień”

„Niełatwy dzień” autorstwa Marka Owena to niepowtarzalna okazja do przeniesienia się do szyku żołnierzy, którzy pracowali nad unieszkodliwieniem Osamy Bin Ladena – największego terrorysty historii współczesnej.

N. M. Kelby „Białe trufle”

N. M. Kelby „Białe trufle”

„Białe trufle” autorstwa N. M. Kelby to subtelna opowieść o jednym z najlepszych mistrzów francuskiej kuchni. Chociaż książka miała swoją premierę na początku 2013r. to już dziś wyraźnie pnie się po sklepowych półkach w miejsce najlepszych światowych bestsellerów.

Sarah Rayner „Jedna chwila”

Sarah Rayner „Jedna chwila”

„Jedna chwila” autorstwa Sarah Rayner to opowieść, która wzrusza i nie pozwala o sobie zapomnieć. Historia o miłości, przyjaźni, wartościach rodzinnych i stracie bliskiej osoby, która podbiła światowy rynek bestsellerów.